Verslag woensdagavond najaar competitie

09 december 2018


Woensdagavond najaar competitie 2018 
 
Deze competitie is na wat hindernissen, een tussenpauze en de andere activiteiten van onze vereniging, helaas weer ten einde. Het meten van de onderlinge krachten gaf veel verrassende uitslagen. Zoals altijd zorgde de recreatiecommissie voor heerlijke hapjes tijden deze avonden. Na afloop was er voor de winnaars een cadeaubon van Keurslagerij Snels uit Raamsdonksveer en van Top Slijter Quist uit Geertruidenberg, beiden clubsponsor. 
 
Winnaars: 
HD 6 2e Tim Aardenburg en Marijn de Jong. 1e Berry de Graaf en Kees v/d Pluim. 
GD 6 2e Heidi Mekens en Peter Hoogendijk. 1E Conny Achterberg en Kevin Stouten. 
HD 7 2e Louis Toebak en Ad Verhoeven. 1e Henk de Been en Gerrit Jonkers. 
GD 7 2e Ilona v Gils en Marc Vermeulen. 1e Rosette Hensen en Mark van Dongen. 
DD 7 2e Heleen v/d Most en Natasja Schenkels. 1e Antoinet Akkermans en Diny Dubbelman. 
DD 8 2e Stephania Keus en Sandra v Strien. 1e Cinthia en Monique v. Dieren. 
 
Op de afsluitende avond heeft de recreatiecommissie afscheid genomen van Heleen van de Most. Als dank voor haar jarenlange inzet, voor onze vereniging en met name voor onze commissie, heeft zij een boeket bloemen als dank in ontvangst mogen nemen. Heleen super bedankt. 
 
De commissie gaat deze winter door met het organiseren van hutselen op de woensdag avonden en het vijfparken toernooi. Verder staat er op zaterdag 5 januari 2019 een nieuwjaarstoernooi gepland. Hiervoor volgt nog een uitnodiging per e-mail. 
 
Kijk verder op de activiteitenagenda van onze vereniging. Hierop komen ook de datums van het hutselen te staan. 
 
Iedereen bedankt voor het deelnemen, want zonder jullie is er geen toernooi. 
 
De recreatiecommissie, 
Esther, Hans, Henk en Jaap 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 162 750 987

Address

Wilhelminalaan 34
4941 GK Raamsdonksveer