Verslag KNLTB senioren plus (50+) toernooi 7 juli 2011Wat een geweldige dag weer, gewoon hartstikke super-de-luxe-leuk. Zo heerlijk, dat ik de organisatoren zowel aan het begin als ook aan het eind even noem: het waren Netty en Leo Emmen, Annie en Arnold Luibregts en Jeanne en Piet Raaymakers en dat allemaal op alfabetische volgorde van de achternamen. Jullie hadden het weer geweldig voor elkaar. Met gepast geld en heel veel zin in die dag kwam ik vanochtend bij LTV aan - op een voor mij zeer onwennig moment, want ik ben van mijzelf gewend altijd de eerste te zijn, maar dat heb ik dus vandaag bewust vermeden, want ik wilde niet zo expliciet haantje de voorste zijn ! Zelf had ik ingeschreven voor de mix, normaal gezien is dat met wisselende partners, maar dat is mij dus niet "overkomen", ik werd verplicht "monogaam" gehouden, wat natuurlijk heel goed is, want wisselende partners zijn wel onoorbaar - zeggen ze !!! De andere 3 wedstrijden heb ik de "mix" gewoon met dames gedaan, wat voor mij absoluut geen probleem was, want dames kunnen ook lekker tennissen . . . of niet soms ? Een van de deelnemers vond het wel gepast, dat ik hem nog 3 zoenen gaf voor zijn verjaardag van pas geleden, wat ik dan ook gedaan heb aangezien ik niet op het verjaardagsfeest aanwezig was - het was me een genoegen.
De eerste wedstrijden begonnen, nadat iedereen eerst koffie of thee van de organisatie gekregen had, precies op tijd . . . zelfs eventjes eerder. Volgens mij heeft iedereen met genot getennist en winnen of verliezen stond niet op de eerste plaats, het was net als bij de Olympiade, het belangrijkste was gewoon mee doen. Natuurlijk spreek ik in eerste instantie voor mijzelf, maar ik kan mij niet voorstellen, dat anderen daar niet zo over denken. Ook dankzij mijn inzet (ahum) heeft mijn partner van het eerste uur van de gele poel de eerste prijs gewonnen en dat vind ik hartstikke leuk. Maar natuurlijk ook dankzij andere partners - laat ik mij zelf maar niet te veel bewieroken, want anders mag ik nooit meer een stukje schrijven !!
Nadat de eerste en de derde rondes gespeeld waren was er voor die, die daaraan mee gedaan hebben de eerste "eet-etappe" - heerlijk gewoon, kroketten, de inmiddels overbekende en overheerlijke Netty-soep, brood -licht en donker- krentenbrood, ham, kaas, tomaatjes, komkommers, melk en karnemelk en als ik nog iets vergeten ben, dan hoop ik, dat mij dat niet kwalijk wordt genomen. Op gegeven moment werden we vriendelijk gevraagd, de eet-tafels te ruimen, want de volgende "ploegen" moesten ook aan een gedekte tafel kunnen zitten en daarvoor moest natuurlijk eerst af geruimd en opnieuw gedekt worden. Het liep allemaal als gesmeerd en het is niet te begrijpen (!!) dat zo een geroutineerd organisatie- team nog maar één keer voor zo een fantastische dag wil zorgen. Die mensen krijgen toch gewoon afkik-verschijnselen en dat is echt niet goed voor ze !!!!!!!! Na de twee middags-wedstrijden was er een heerlijk toetje : aardbeien met ijs en slagroom - gewoon om HET Wimbledon gevoel te krijgen, wat aardig gelukt is. Ergens tussendoor nog een heerlijk verwen-gebakje voor elke deelnemer en als ik morgen ochtend niet meer op de weegschaal breng dan normaal, dan heb ik gewoon genoeg beweging gehad bij de matches.
Aan het einde dan de "onvermijdelijke" prijs-uitreiking met de talloze of wel ontelbare zoenen er bij . . . mannen kregen die niet, zo zie je maar weer - lijkt wel discriminatie !
Beste Annie, Jeanne, Netty, Arnold Leo en Piet (weer alfabetisch en verder op sex "gerangschikt") - hier aan het einde nogmaals de aan het begin beloofde dubbele dankbetuiging- het was GEWOON GEWELDIG - hartstikke bedankt voor al de inspanning en jullie waardevolle inzet. Ik wens iedereen nog een heel fijne zomer en natuurlijk jaar-rond seizoen en tot ziens op de banen. - Het ga iedereen goed.
UGje
|
|||||
|
webontwerp | ||||